THIS IS A PLACE WHERE IDEAS GROW

We help our clients to recognize and develop their own identity

The recipe to do that is by focusing and deeply understanding the single elements of a new project to gradually make them part of an inspiring seamless whole, add creativity to taste!

As a full-service digital agency, we provide a range of services

We can help you create an effective, holistic digital marketing strategy that keeps your brand ahead of the curve.

Business Consulting

From developing ground-breaking strategies to creating social content that sells, our team works with you every step of the way.

Research & Data

From developing ground-breaking strategies to creating social content that sells, our team works with you every step of the way.

Digital Campaigns

From developing ground-breaking strategies to creating social content that sells, our team works with you every step of the way.

Visual Branding

From developing ground-breaking strategies to creating social content that sells, our team works with you every step of the way.

Let’s get started your project with professional way

120+

Completed Projects

1.2k

Happy Clients

90%

Reports Faster

100+

Worldwide Office

Trusted by more than 2,000 customers

Only by getting a knowledge of your industry, competitors and target audience, we can build your digital presence over solid ground.

Serdecznie polecam współpracę z firmą Meta Strategy. Wysoka jakość usług, a co równie ważne wzorowa jakość obsługi klienta. Profesjonalizm, elastyczność, ale i kreatywność rozwiązań, wszystko za rozsądną cenę. Dodatkowym atutem współpracy jest osoba Pana Piotra, właściciela Agencji. Świetny, kompetentny człowiek z ogromnym doświadczeniem i obszerną wiedzą! Zespół od strategii był dynamiczny, terminowy i pozytywny! Wdrożone rozwiązania dają już owoc współpracy! Bardzo polecam

Halina Mączkowska LUNA Cosmetics

Rekomendujemy firmę Meta Strategy jako solidnego partnera businessowego w zakresie tworzenia Strategii marketingowej. Doskonałe wyczucie oczekiwań klienta przełożyło się perfekcyjnie na wynik naszej współpracy. Już pierwsza prezentacja rekomendacji działań i wdrożenie zmian okazała się strzałem w dziesiątkę. Regularne, terminowe konsultacje i warsztaty pozwoliły szybko wprowadzić w firmie nowy plan strategiczny z pomocą agencji. Jakość usług na najwyższym poziomie - dla wymagających klientów.

Zespół INGREDION S.A.

Świetna Agencja! Polecam Meta Strategy i Pana Piotra Kiljańskiego wraz z teamem, pełen profesjonalizm i niezwykłe kompetencje. Cykliczne spotkania online raportujące postęp prac nad projektem. Dzięki temu mamy pełną kontrolę i wiedzę na temat realizowanego projektu. Brak ryzyka, że projekt pójdzie w innym kierunku niż zakładasz. Pierwszy raz widzimy taką dynamikę pracy, opartą na tygodniowych sprintach celem osiągnięcia maksymalnej efektywności realizacji projektu.

Patryk Jasiński UP LINE Store

Agencja Meta Strategy na najwyższym poziomie, która zlecenia wykonuje terminowo, zgodnie z ustaleniami i na najwyższym poziomie. Zlecona strategia marketingowa została zrealizowana tak, że przeszła nasze oczekiwania i odniosła efekt lepszy od zamierzonego. Doskonały kontakt z klientem i pełna odpowiedź na jego oczekiwania z jednoczesnym profesjonalnym i kreatywnym podejściem do zakresu współpracy. Polecam z pełną odpowiedzialnością i dziękuję jednocześnie za dotychczas zrealizowaną pracę.

Robert Filipiak DRAMERS S.A.

Współpracujemy już od dłuższego czasu, na chwilę obecną jest to 3,5 roku. Nasza współpraca przebiega wzorowo, całość przy wprowadzeniu strategii powierzyliśmy Meta Strategy. Firma dała nam bardzo atrakcyjne warunki współpracy. Ogromne plusy za komunikację, indywidualne podejście oraz profesjonalne wdrożenie założonych planów. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy!

Zuzanna Karpińska FUNDACJA OPP

Dziękuję firmie META STRATEGY za wkład w budowanie pozytywnego wizerunku naszej firmy. Dzięki zaangażowaniu i profesjonalnemu zrealizowaniu całej strategii biznesowej, pan Piotr z zespołem pomógł nam osiągnąć zamierzone cele. Dzięki META STRATEGY każdego dnia stajemy się lepsi! Jeszcze raz dziękuję i życzę wielu sukcesów.

Morawski Antoni EVONIK INDUSTRIES

Get in touch and let us know how we can help