Helping your organization achieve what matters most

We’re a boutique consulting company working in the finance sector in Switzerland, Germany, USA and Singapore. Since 2000, Prelude has helped hundreds of clients achieve higher performance and deepen their positive impact by tapping into the power of ownership.

image
image

We help transform businesses

Strategy

70%

Implementation

80%

Management

90%

Coaching

60%

Developing financial processes

We will help increase your bottom line with an SEO campaign that is specifically designed for your unique business

Graduate to better options as your business grows

Prelude diagnoses your financial position to reveal your best-fit products. Know and understand your options so you can make your most important decisions with confidence. Our goal is to find you a product that’s perfectly tailored to your needs.

Our team of specialists are real people with real experience, here to help you make your best financial decisions yet.

120+

Completed Projects

1.2k

Happy Clients

99%

Reports Faster

100+

Worldwide Office

See what our customers are saying

Our success depends on happy clients and we always look forward to hearing from you. Hear what other local businesses are saying about us.

Serdecznie polecam współpracę z firmą Meta Strategy. Wysoka jakość usług, a co równie ważne wzorowa jakość obsługi klienta. Profesjonalizm, elastyczność, ale i kreatywność rozwiązań, wszystko za rozsądną cenę. Dodatkowym atutem współpracy jest osoba Pana Piotra, właściciela Agencji. Świetny, kompetentny człowiek z ogromnym doświadczeniem i obszerną wiedzą! Zespół od strategii był dynamiczny, terminowy i pozytywny! Wdrożone rozwiązania dają już owoc współpracy! Bardzo polecam

Halina Mączkowska LUNA Cosmetics

Rekomendujemy firmę Meta Strategy jako solidnego partnera businessowego w zakresie tworzenia Strategii marketingowej. Doskonałe wyczucie oczekiwań klienta przełożyło się perfekcyjnie na wynik naszej współpracy. Już pierwsza prezentacja rekomendacji działań i wdrożenie zmian okazała się strzałem w dziesiątkę. Regularne, terminowe konsultacje i warsztaty pozwoliły szybko wprowadzić w firmie nowy plan strategiczny z pomocą agencji. Jakość usług na najwyższym poziomie - dla wymagających klientów.

Zespół INGREDION S.A.

Świetna Agencja! Polecam Meta Strategy i Pana Piotra Kiljańskiego wraz z teamem, pełen profesjonalizm i niezwykłe kompetencje. Cykliczne spotkania online raportujące postęp prac nad projektem. Dzięki temu mamy pełną kontrolę i wiedzę na temat realizowanego projektu. Brak ryzyka, że projekt pójdzie w innym kierunku niż zakładasz. Pierwszy raz widzimy taką dynamikę pracy, opartą na tygodniowych sprintach celem osiągnięcia maksymalnej efektywności realizacji projektu.

Patryk Jasiński UP LINE Store

Agencja Meta Strategy na najwyższym poziomie, która zlecenia wykonuje terminowo, zgodnie z ustaleniami i na najwyższym poziomie. Zlecona strategia marketingowa została zrealizowana tak, że przeszła nasze oczekiwania i odniosła efekt lepszy od zamierzonego. Doskonały kontakt z klientem i pełna odpowiedź na jego oczekiwania z jednoczesnym profesjonalnym i kreatywnym podejściem do zakresu współpracy. Polecam z pełną odpowiedzialnością i dziękuję jednocześnie za dotychczas zrealizowaną pracę.

Robert Filipiak DRAMERS S.A.

Współpracujemy już od dłuższego czasu, na chwilę obecną jest to 3,5 roku. Nasza współpraca przebiega wzorowo, całość przy wprowadzeniu strategii powierzyliśmy Meta Strategy. Firma dała nam bardzo atrakcyjne warunki współpracy. Ogromne plusy za komunikację, indywidualne podejście oraz profesjonalne wdrożenie założonych planów. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy!

Zuzanna Karpińska FUNDACJA OPP

Dziękuję firmie META STRATEGY za wkład w budowanie pozytywnego wizerunku naszej firmy. Dzięki zaangażowaniu i profesjonalnemu zrealizowaniu całej strategii biznesowej, pan Piotr z zespołem pomógł nam osiągnąć zamierzone cele. Dzięki META STRATEGY każdego dnia stajemy się lepsi! Jeszcze raz dziękuję i życzę wielu sukcesów.

Morawski Antoni EVONIK INDUSTRIES

LET'S GET STARTED YOUR PROJECT WITH PROFESSIONAL WAY

Get in touch and let us know how we can help