JESTEŚMY GRUPĄ STRATEGICZNO - MARKETINGOWĄ

Budujemy silne marki dzięki skutecznej strategii & działaniach marketingowych

Od 15 lat działamy jako grupa strategiczno – marketingowa, świadcząc wsparcie dla firm w zakresie działań marketingowych, strategicznych, kreatywnych i sprzedażowych.

Priorytetowo traktujemy realizację celów biznesowych i marketingowych naszych klientów, generując wzrost sprzedaży i budując silne marki.

2.3k

Przeprowadzonych projektów

Pomagamy naszym partnerom rozwijać biznes poprzez strategię i kompleksowy marketing.

15+

Lat doświadczenia

Dzięki szerokiej wiedzy i umiejętnościach tworzymy skuteczny plan biznesowy.
image
image
image

Piotr Kiljański

Strateg marketingowy & Doradca biznesowy

Ekspert w zakresie ewaluacji i optymalizacji biznesu. Założyciel firmy strategicznej META STRATEGY. Specjalizuje się w obszarach: Strategy and Innovation, Disruptive Strategy, sprzedaż i marketing. Certyfikowany Trener metodyki Net Assessment w marketingu. Od lat pomaga rozwiązywać problemy klientów, przeprowadzając transformację cyfrową. Wprowadza na polski rynek brandy zagraniczne oraz nowe produkty i innowacyjne rozwiązania w wielu organizacjach.

DORADZCTWO STRATEGICZNE & BIZNESOWE. KONSULTING.

Nasza misja & wizja

Nasz cel to zdobycie pozycji lidera w tworzeniu narzędzi internetowych oraz strategii marketingowych, które skutecznie osiągają cele biznesowe dla naszych klientów. Wierzymy, że nasza ekspertyza i wieloletnie doświadczenie przyczyniają się do rozwoju przedsiębiorstw w świecie cyfrowym.

Pomożemy rozwiązać problemy w Twojej firmie

Opracujemy dla Twojej firmy strategię prowadzącą do sukcesu rynkowego. Dowiedz się jakie cele biznesowe można zrealizować dzięki strategii. Umów się na bezpłatną konsultację z nami.