Jak GPT-4o zrewolucjonizuje biznes za pomocą sztucznej inteligencji?

W świecie, w którym innowacje technologiczne wpływają na każdy aspekt działalności biznesowej, pojawienie się nowego modelu językowego GPT-4o od OpenAI otwiera przed przedsiębiorstwami niezliczone możliwości. GPT-4o, zdolny do prowadzenia rozmów w czasie rzeczywistym i wyrażania emocji, stanowi przełom w interakcjach człowiek-maszyna. My, jako Agencja Strategiczna Meta Strategy wykorzystujemy nowe technologie w swoich warsztatach szkoleniowych, pokazujemy, że AI może znacznie więcej niż tylko usprawniać procesy – może również transformować sposób, w jaki firmy podejmują strategiczne decyzje.

Czytaj więcej

Warsztaty strategiczne dla firm – jak pomogą w osiągnięciu celów?

Czy Twoja firma potrzebuje warsztatów strategicznych? Sprawdź, dlaczego tak! Jeśli chcesz rozwijać swoją firmę i wprowadzić nowy produkt, warto zastanowić się nad strategią komunikacji. Niezależnie od tego, czy kierujesz się biznesową intuicją czy analizujesz działania konkurencji, dobrym pomysłem może okazać się skorzystanie z warsztatów strategicznych organizowanych przez agencję kreatywną.

Czytaj więcej

Chat GPT-4. Jak sztuczna inteligencja zmienia naszą rzeczywistość?

Rozpoczyna się rewolucja w dziedzinie sztucznej inteligencji dzięki nowej generacji chatbotów, które opierają się na architekturze GPT-4. OpenAI oferuje nieograniczone możliwości biznesu, edukacji, nauki i rozrywki, zmieniając sposób, w jaki komunikujemy się z maszynami. W tym artykule skupimy się na różnych sektorach rynku i jak wpływają na nie te niesamowite możliwości.

Czytaj więcej

O hipotezie życia w symulacji

O hipotezie życia w symulacji, czyli jaka jest możliwość, że żyjesz w superkomputerze.

Niecały rok temu na temat tajemniczej natury wszechświata wypowiedział się Elon Musk, znany przedsiębiorca i założyciel Tesla Motors, SpaceX i PayPal. Stwierdził, iż większe prawdopodobieństwo jest w tym, że żyjemy w symulacji niż w realnym świecie.

„40 lat temu mieliśmy grę Pong, dwa prostokąty i kropkę. Takie kiedyś były gry. Teraz, 40 lat później, mamy fotorealistyczne, trójwymiarowe symulacje, w które grają miliony ludzi jednocześnie. Każdego roku wirtualne światy stają się coraz bardziej złożone. Niebawem to wirtualna i rozszerzona rzeczywistość będzie taką grą. Jeżeli przyjmiemy, że jakiekolwiek tempo rozwoju się utrzyma, to gry staną się niemożliwe do odróżnienia od prawdziwej rzeczywistości. Możliwe, że żyjemy w jednej z nich”.

Czytaj więcej